Tellimisinfo

Sülearvuti akud ja laadijad, info, tarne- ja garantiitingimused.

TRANSPORT

Itella SmartPost

SmartPOSTiga pakkide saatmine on imelihtne – ostad meie e-poest kauba, valid transpordiviisi ja automaadi, kust enda sülearvuti aku, laadija, tahvelarvuti või muu ostetud kaup kätte saada ning jätad enda kontaktandmed.

Seejärel paneme meie omalt poolt valitud toote posti ning kohale jõudes saad enda mobiiltelefonile sõnumi paki saabumisest. Sõnumis on uksekood, millega lihtsalt ja mugavalt saadetise automaadist kätte saab.

Nimekirja SmartPOST pakiautomaatide asukohtadest leiad nende kodulehelt: http://www.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

SmartPOSTiga saatmine on kiire! Kui teed tellimuse enne lõunat, saad suure tõenäosusega selle kätte juba järgmisel päeval. Enamikel juhtudest on maksimaalseks tarneajaks 2 päeva.

Transpordi maksumuseks 2.8 EUR.

Omniva Post 24

Post24 pakiautomaatide eeliseks on see, et need asuvad välitingimustes. Võid enda sülearvuti akul või laadijal  järel käia kasvõi öösel, millal iganes sulle sobib. Post24 pakiautomaadid töötavad täpselt samamoodi nagu SmartPOST automaadid.

Kui saadetis kohale jõuab, saad enda mobiiltelefonile sõnumi paki saabumisest. Sõnumis on uksekood,  millega mugavalt saadetise automaadist kätte saab.

Nimekirja Post24 pakiautomaatide asukohtadest leiad nende kodulehelt: https://www.post24.ee/asukohad

Tarneaeg Eesti Post pakiautomaadiga saates on sarnane smartPOSTile – kui teed tellimuse enne lõunat, on kaup kohal järgmisel hommikul. Maksimaalseks tarneajaks sõltumata ajast mil tellimus tehti on 2 päeva.

Transpordi maksumuseks 2.8 EUR.

Käest-kätte transport

Helistage ja lepime kohtumise Tallinnas kokku.

Tel. nr. 55544035

Cargobus

Juhul kui Sul on kauba kättesaamisega väga kiire ja ei ela Tartus või selle lähiümbruses. Enamik juhtudest toimetatakse kaup kohale juba samal päeval. Tellimus peab olema tehtud kindlasti enne tööpäeva lõppu.

Transpordi maksumuseks 3.5 EUR.

TAGASTAMINE

Pole vaja karta, et Sinu sülearvuti aku või laadija ei sobi või oled tellinud kogemata vale kauba.

Võta meiega ühendust ning toimetame õige kauba kohale niipea kui võimalik –kui see on laos olemas, siis mõne päeva jooksul. Juhul kui kaupa laos ei ole, võib tarne võtta kuni 30 päeva. Ostjana on Sul võimalik ka raha tagasi saada, kui tarneaeg liiga pikk tundub.

Juhul kui soovid ostetud kaupa tagastada mingil muul põhjusel, on Sul ka selleks 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist võimalus. Vastavalt VÕS §194 lg 4, kannab tarbija tagastamisega seotud kulud kuni 10€ ulatuses. Kaup ei tohi olla määrdunud ega rikutud mingil muul moel, samuti peab see olema endiselt originaalpakendis. Raha tagastame 10 tööpäeva jooksul.

Vanade akude utiliseerimine

 Vanu ja aegunud akusid ei tohi panna olmejäätmete sekka, neile tuleb rakendada lahuskogumist. Kõik meie poolt müüdavad akud on jäätmekäitlusseaduse alusel võimalik meile tagastada, nende edasise käitlemise eest vastutame meie.

Samuti oleme sõlminud lepingu MTÜ Eesti Elektroonikaromuga, kelle kogumispunktid leiate siit: http://www.elektroonikaromu.ee/web/?cat_ID=4#down

GARANTII

  • Pretensioonide esitamiseks on kõikide toodete puhul aega 24 kuud alates ostukuupäevast.
  • Esimese 6 kuu jooksul vahetame küsimusi küsimata ümber kõik defektsed tooted, kasutajapoolse vigastuse kahtluse korral tellime ekspertiisi. Pärast 6 kuu möödumist tuleks ekspertiis tellida ostjal.
  • Võimalusel toode garantiiperioodil remonditakse, kuid juhul kui remont pole võimalik vahetatakse toode uue vastu välja.
  • Garantii aluseks on ostuarve või saateleht
  • Pretensiooni võib edastada www.arvutiakud.ee kodulehel olevatele kontaktidele (e-mail või telefon)

Ruka OÜ ei vastuta:

  • Toote juhuslikust või tahtlikust vigastamisest kasutaja poolt;
  • Toote vigade eest, mille on põhjustanud kasutamine selleks mitte ettenähtud keskkonnatingimustes;
  • Häirete eest toote töös, mis on tingitud äikesest või mõnest muust loodusnähtusest (force majoure);
  • Häirete eest, mis on tingitud arvuti või muu seadme ühendamisest mittenõuetekohasesse vooluvõrku (sealhulgas maanduseta vooluvõrku);
  • Puuduste eest juhul, kui toodetel ja detailidel on seerianumbrid, kontrollkleebised, plommid või muud garantiitõkendid rikutud, vahetatud või eemaldatud.