Tahvelarvuti Ainol Novo 7 Aurora II

Tahvelarvuti Ainol Novo 7 Aurora II

7 tolline 1024 x 600 pikslit kõrgresolutsiooniline ekraan ja 5 punktiga mahutundlik  ja puutetundlik ekraan pakuvad kvaliteetset ja elutruud pilti. Enamgi veel – Ainol Aurora II on varustatud Amlogic AML8726-M6 protsessorikiibiga, mis võimaldab sujuvalt sooritada ükskõik milliseid tegevusi.

Amlogic on professionaalne tootja, kes on spetsialiseerunud justnimelt kõrgekvaliteedilist chipide tootmisele ja nende välja töötamisele.

Üldised tehnilised andmed:

  • 7 tolline IPS mahutundlik ekraan, 1024 x 600 resolutsiooniga
  • Üliõhuke disain, 9.9mm paks, 2MP kaameraga taga
  • Võimas GPU ka nõudlikematele mängudele ning HD video võimalus 1080P
  • Praktiline ja vajalik eel-installitud FLASH player v11.1
  • Android 4.0.3 operatsioonisüsteem

150.00 

Laost otsas

  • Kirjeldus

Kirjeldus

Ainol Novo 7 Aurora IIVõimas raudvara – CPU, GPU ja RAM

Ainol Novo 7 Aurora II protsessori tootja Amlogic on rahvusvaheliselt väga hinnatud. Protsessor teeb toimingud Aurora II tahvelarvutil sujuvaks ja kiireks ning sellist nähtust nagu rahvakeeli on “hakkimine” ei tohiks ette tulla.Võimaldades tarka multi-taskimist, säästab protsessor tunduvalt ka akut. Eraldiseisev Mali 400 GPU, mida toetab 1GB DDR3 RAMi, võimaldab mängida ka nõudlikumaid 3D mänge ja jooksutada nõudlikke rakendusi.

IPS ekraan, moekas välimus

Ainol Novo Aurora II on disainitud vaid 9.9mm paksuseks et seda oleks mugav kaasas kanda ja et see võtaks vähe ruumi. Aurora II netokaal on vaid 320 grammi. IPS ekraan ja tahvelarvuti välimus teevad selle pilkupüüdvaks tööriistaks. Kusjuures IPS ekraanis on tarbel pea igal tablet PC tootjal eesotsas Apple iPadiga ja Samsungi seadmetega.

WiFi, HDMI väljund, 2 megapiksline kaamera

Suhtlusentusiastid peaksid antud tahvelarvutiga üsna rahul olema, sest esiküljel olev kaamera ja WiFi võimaldavad teha videokõnesid Skypes, MSNis ja muudes suhtlusvõrgustikes. Lisaks on võimalik HDMi väljundi kaudu suunata pilt videokõnest, mängust või filmidest suure ekraaniga telekasse.