Tahvelarvuti Ainol Novo 7 Fire

Tahvelarvuti Ainol Novo 7 Fire

1280 x 800 IPS ekraan, HDMI võimalus, 180 kraadi vaatenurk

IPS ekraani eelised:

  • Kiire reageerimisvõime ilma andmekaotuseta
  • Üliselge pilt
  • Sõltumata vaatenurgast pakub selline ekraan korrektseid ja ilusaid värve ning pilti
  • Erinevalt tavalisest LCD ekraanist ei jää IPS ekraanile puudutades mingeid jälgi ega moonutata pilti, mis omakorda on tähtis ükskõik millisele puutetundlikule seadmele nagu nutitelefonid ja tahvelarvutid

Ainol Novo 7 Fire 1280 x 800 ekraani resolutsioon on parem näiteks iPad 2 omast, mis pakub vaid resolutsiooni 1024 x 768. Üliõhuke IPS ekraan omakorda võimaldab kasutada tabletit ükskõik millise nurga alt ning et lõigata veelgi rohkem kasu ekraaniomadustest, on seadmega võimalik vaadata HDMI pilti või saata HDMI pesa abil pilt enda telekasse ning nautida filme ja seriaale mugavalt otse tahvelarvutilt juba suurel ekraanil. Ainol Novo 7 Fire kasutab sama puutetundlikku paneeli, mis on integreeritud Samsungi tahvelarvutitesse  ja ka iPadi.

200.00 

Laost otsas

  • Kirjeldus

Kirjeldus

Üliõhuke disain, tervelt 5000 mAh mahutav aku, Bluetooth ja kaamerad nii tahvelarvuti ees kui ka taga

Ainol Novo 7 Fire on ainuke Ainoli tablet PC, millel on üliõhuke alumiiniumist metallkest, mis teeb seadme kergeks ja vastupidavaks. IPS ekraan ja stiilne disain teevad sellest linnapildis pilkupüüdva ja vinge seadme, kuid mitte ainult – arvestades sellega, et suur osa Eesti linnadest on kaetud WiFi või 3G võrguga, on tegemist ka ülimalt kasuliku asjaga.

Fire´is olev 5000 mAh aku teeb silmad ette ka vastupidavale Google Nexus 7 tablet PC-le, mille aku mahtuvus on 4326 mAh. Enamgi veel – Fire omab ka Bluetooth võimalust, seega void läbi selle vahetada andmeid enda või teiste telefonidega või paremaks tekstisisestuseks kasutada juhtmevaba Bluetooth klaviatuuri ja hiirt.

Ainol Novo 7 Fire on antud ettevõtte toodangust ka ainus, millel on kaamerad nii ees kui taga – esimene 2 MP kaamera videoga Skypemiseks või interneti videokõnedeks ning tagumine koguni 5 megapiksline kaamera võimaldab teha kõrgekvaliteedilisi pilte. Sobiv vahend kaasa turismireisile või mis?

Amlogic ARM teise generatsiooni Cortex A9 kahetuumaline 1.5GHz protsessor ja koguni neljatuumaline 1.5GHz GPU

Jah, selline raudvara teeb antud tahvelarvuti üheks kõige võimsamaks üldse. Kahetuumaline protsessor tagab kiire ja sujuva opereerimise ning neljatuumaline 1.5GHz GPU võimaldab Ainol Novo 7 Fire´il jooksutada ka kõige nõudlikumaid 3D mänge ja rakendusi.

Tehases installitud Google Play, 1080P valmidus, WiFi ja 3G netipulga võimalus

Eel-installitud Google Play pakub rohkem kui 400,000 erinevat rakendust ja mängu. WiFi ja 3G omakorda võimaldavad netis surfamist, internetis mängude mängimist, Skype, Facebooki ja MSNi kasutamist. WiFi kiirus Ainul Novo 7 Fire´il on kuni 300M, mis võimaldab kiiret netis surfamist ja vädib tüütut lehtede laadimist. Veelgi enam, antud seade toetab 1080P video saatmist telekasse või mõnda muusse seadmesse, seega võid nautida Fire´ile alla laetud kõrgkvaliteedilisi filme ja seriaale otse enda suurest telekast.