Universaalne sülearvuti toalaadija

Kuum

Universaalne sülearvuti toalaadija

  • Pinge: vahemikus 15-20V
  • Vool: vahemikus 6-4.5A
  • Otsikud: HP, Acer, Sony, Dell, Samsung, Fujitsu Siemens jne
  • Võimsus: 90W
Sobib:
HP 18.5V, otsik 7.4×5.0 mm
Samsung 19V, otsik 5.5×3.0 mm
HP 18.5V, otsik 4.8×1.7 mm
Acer, Compaq, Delta, HP, Fujitsu, Gateway, Toshiba, Liteon 19V, otsik 5.5×2.5 mm
Acer, Compaq, Delta, HP, Fujitsu, Gateway, Toshiba, Liteon 19V, otsik 5.5×2.1 mm
Toshiba 15V, otsik 6.3×3.0 mm
Sony, Fujitsu 16V, otsik 6.5×1.7 mm
Sony, Fujitsu 19.5V, otsik 6.5×4.4 mm

25.00 

Saadaval järeltellimisel

  • Kirjeldus
  • Sobib mudelitele
  • Asendab laadijaid

Kirjeldus

Sülearvuti laadijad ja akud – Universaalne sülearvuti toalaadija


KAUP KÄTTE SAMAL PÄEVAL
KAUP KÄTTE JÄRGMISEL VÕI ÜLEJÄRGMISEL PÄEVAL
6 KUULINE GARANTII
EESI PARIM HIND

Meie postipartnerid:

 

Sülearvuti laadijad igale mudelile

Meie e-poes on olemas sülearvuti laadijad enamikule turul olevatest mudelitest, seega üsna kindlasti leiate siit endale sobiva. Juhul kui sobivat laadijat otsingu abil ei leia, palume ühendust võtta siit: Ruka OÜ kontakt

Garantii

Kogu tootevalikul on 6 kuuline garantii. Samuti on kaup võimalik 14 päeva jooksul tagastada, kui olete kogemata valinud vale toote.

Tegemist on kvaliteetsete B-kategooria sülearvuti laadijatega. Kogu kaup on pärit meie partneritelt, kes on spetsialiseerunud laadijate ja akude tootmisele. Sealjuures omatakse CE ja RoHS sertifikaate ning kogu tootmine on vastavuses ISO standarditele.

Olemasolevad standardid ja sertifikaadid:

  • ISO14001:2002 Environmental Certification
  • ISO9001:2000 Quality System Certification
  • ISO9001 Quality Management System Certification
  • CE certification
  • CE electromagnetic certificate
  • CE certificate
  • FCC certificate
  • ROHS certification
  • EMC by Germany ETS
  • UL certification

 

 

Sobib mudelitele

Accel
AccelNote Series
AccelNote CY23
Cy25
Acer
AcerNote 300 Series
AcerNote 330T
AcerNote 350
AcerNote 367
AcerNote 3680
AcerNote 370
AcerNote 380
AcerNote 382
AcerNote 800 Series
AcerNote 850C
AcerNote LifeNote 300 Series
AcerNote LifeNote 373
AcerNote Light 350
AcerNote Light 360
AcerNote Light 370
AcerNote Light 371
AcerNote Light 372
AcerNote Light 373
AcerNote Light 374
AcerNote Light 380
Alpha 500 Series
Alpha 550
Alpha 550LC
Alpha 550LV
Alpha 550XV
Alpha 551
Alpha 551VX
Aspire 1000 Series
Aspire 1200
Aspire 1200X
Aspire 1200XV
Aspire 1202
Aspire 1202X
Aspire 1203X
Aspire 1203XC
Aspire 1203XV
Aspire 1300
Aspire 1350
Aspire 1410
Aspire 1414WLCi
Aspire 1450
Aspire 1640
Aspire 1640Z
Aspire 1642WLMi
Aspire 1650
Aspire 1650Z
Aspire 1680
Aspire 1690
Aspire 1690-II
Aspire 2000 Series
Aspire 2000
Aspire 2010
Aspire 2012WLCi
Aspire 2020
Aspire 2420
Aspire 2920
Aspire 3000 Series
Aspire 3000
Aspire 3010
Aspire 3020
Aspire 3030
Aspire 3040
Aspire 3050
Aspire 3100
Aspire 3200
Aspire 3500
Aspire 3510
Aspire 3600
Aspire 3610
Aspire 3620
Aspire 3628AWXCI
Aspire 3630
Aspire 3640
Aspire 3650
Aspire 3660
Aspire 3670
Aspire 3680
Aspire 3690
Aspire 3935
Aspire 3935-6504
Aspire 3935-744G25Mn
Aspire 3935-864G32Mn
Aspire 3935-CF61
Aspire 3935-CF61F
Aspire 4000 Series
Aspire 4220
Aspire 4310
Aspire 4315
Aspire 4320
Aspire 4520
Aspire 4710
Aspire 4710Z
Aspire 4720
Aspire 4920
Aspire 4920G
Aspire 5000 Series
Aspire 5000
Aspire 5010
Aspire 5020
Aspire 5030
Aspire 5040
Aspire 5050
Aspire 5100
Aspire 5110
Aspire 5310
Aspire 5315
Aspire 5500
Aspire 5500Z
Aspire 5510
Aspire 5520
Aspire 5535
Aspire 5535-704G32Mn
Aspire 5550
Aspire 5560
Aspire 5570
Aspire 5570Z
Aspire 5580
Aspire 5590
Aspire 5600
Aspire 5610
Aspire 5620
Aspire 5630
Aspire 5650
Aspire 5670
Aspire 5672
Aspire 5680
Aspire 5690
Aspire 5710
Aspire 5710Z
Aspire 5715Z
Aspire 5720
Aspire 5920
Aspire 5920G
Aspire 7000 Series
Aspire 7000
Aspire 7100
Aspire 7110
Aspire 7520
Aspire 7720
Aspire 900 Series
Aspire 910
Aspire 9000 Series
Aspire 9100
Aspire 9110
Aspire 9120
Aspire 9300
Aspire 9302
Aspire 9400
Aspire 9410
Aspire 9412WSMi
Aspire 9420
Aspire 9500
Aspire 9510
Aspire 9520
Aspire One 751 Series
Aspire One 751
Aspire One 751-Bk23
Aspire One 751-Bk23F
Aspire One 751-Bk26
Aspire One 751-Bk26F
Aspire One 751-Bw23
Aspire One 751-Bw23F
Aspire One 751-Bw26
Aspire One 751-Bw26F
Aspire One 751h Series
Aspire One 751h
Aspire One 751h-1021
Aspire One 751h-1080
Aspire One 751h-1153
Aspire One 751h-1192
Aspire One 751h-1196
Aspire One 751h-1211
Aspire One 751h-1259
Aspire One 751h-1273
Aspire One 751h-1279
Aspire One 751h-1346
Aspire One 751h-1351
Aspire One 751h-1373
Aspire One 751h-1378
Aspire One 751h-1401
Aspire One 751h-1442
Aspire One 751h-1522
Aspire One 751h-1885
Aspire One 751h-1893
Aspire One 751h-1948
Aspire One 751h-52Bb
Aspire One 751h-52Bk
Aspire One 751h-52Br
Aspire One 751h-52Bw
Aspire One A110 Series
Aspire One
Aspire One A110
Aspire One A110-1041
Aspire One A110-1137
Aspire One A110-1283
Aspire One A110-1295
Aspire One A110-1588
Aspire One A110-1626
Aspire One A110-1662
Aspire One A110-1691
Aspire One A110-1698
Aspire One A110-1722
Aspire One A110-1812
Aspire One A110-1831
Aspire One A110-1834
Aspire One A110-1948
Aspire One A110-1982
Aspire One A110-1995
Aspire One A110-Ab
Aspire One A110-Ac
Aspire One A110-AGb
Aspire One A110-AGc
Aspire One A110-Bb
Aspire One A110-Bc
Aspire One A110-BGb
Aspire one A110L
Aspire one A110L blau
Aspire one A110X
Aspire one A110X Black Edition
Aspire One A150 Series
Aspire One A150
Aspire One A150-1001
Aspire One A150-1006
Aspire One A150-1029
Aspire One A150-1035
Aspire One A150-1049
Aspire One A150-1068
Aspire One A150-1083
Aspire One A150-1126
Aspire One A150-1140
Aspire One A150-1141
Aspire One A150-1172
Aspire One A150-1178
Aspire One A150-1249
Aspire One A150-1316
Aspire One A150-1329
Aspire One A150-1348
Aspire One A150-1359
Aspire One A150-1382
Aspire One A150-1400
Aspire One A150-1405
Aspire One A150-1435
Aspire One A150-1444
Aspire One A150-1447
Aspire One A150-1483
Aspire One A150-1485
Aspire One A150-1493
Aspire One A150-1504
Aspire One A150-1505
Aspire One A150-1532
Aspire One A150-1553
Aspire One A150-1555
Aspire One A150-1570
Aspire One A150-1622
Aspire One A150-1635
Aspire One A150-1649
Aspire One A150-1672
Aspire One A150-1679
Aspire One A150-1690
Aspire One A150-1706
Aspire One A150-1742
Aspire One A150-1777
Aspire One A150-1784
Aspire One A150-1786
Aspire One A150-1798
Aspire One A150-1840
Aspire One A150-1864
Aspire One A150-1887
Aspire One A150-1890
Aspire One A150-1905
Aspire One A150-1949
Aspire One A150-1983
Aspire One A150-1987
Aspire One A150-Ab
Aspire One A150-Ac
Aspire One A150-Ap
Aspire One A150-Aw
Aspire One A150-Bb
Aspire One A150-Bb1
Aspire One A150-Bc
Aspire One A150-BGb
Aspire One A150-BGc
Aspire One A150-BGp
Aspire One A150-BGw
Aspire One A150-Bk
Aspire One A150-Bk1
Aspire One A150-Bp
Aspire One A150-Bw
Aspire One A150-Bw1
Aspire One A150L
Aspire one A150L blau
Aspire one A150L weiss
Aspire One A150X
Aspire one A150X blau
Aspire one A150X weiss
Aspire One D150 Series
Aspire One D150
Aspire One D150-1044
Aspire One D150-1125
Aspire One D150-1165
Aspire One D150-1186
Aspire One D150-1197
Aspire One D150-1240
Aspire One D150-1322
Aspire One D150-1462
Aspire One D150-1577
Aspire One D150-1587
Aspire One D150-1606
Aspire One D150-1647
Aspire One D150-1669
Aspire One D150-1739
Aspire One D150-1860
Aspire One D150-1920
Aspire One D150-1B
Aspire One D150-1Bk
Aspire One D150-1Br
Aspire One D150-1Bw
Aspire One D250 Series
Aspire One D250
Aspire One D250-1026
Aspire One D250-1042
Aspire One D250-1116
Aspire One D250-1151
Aspire One D250-1165
Aspire One D250-1185
Aspire One D250-1289
Aspire One D250-1326
Aspire One D250-1610
Aspire One D250-1924
Aspire One D250-1990
Aspire One D250-1Bb
Aspire One D250-1Br
Aspire One D250-1Bw
Aspire Timeline Series
Aspire 1810TZ
Aspire 3810T
Aspire 3810T-354G32n
Aspire 3810T-6415
Aspire 3810T-944G32n
Aspire 3810 Timeline
Aspire 3810TZ-4880
Aspire Timeline 1810T
Extensa 300 Series
Extensa 355
Extensa 360
Extensa 390
Extensa 391
Extensa 391C
Extensa 391T
Extensa 392
Extensa 392C
Extensa 392T
Extensa 393
Extensa 393C
Extensa 393T
Extensa 394
Extensa 394T
Extensa 395
Extensa 395T
Extensa 500 Series
Extensa 500
Extensa 501
Extensa 502
Extensa 503
Extensa 505
Extensa 512
Extensa 513
Extensa 514
Extensa 515
Extensa 516
Extensa 517
Extensa 550
Extensa 555
Extensa 560
Extensa 565
Extensa 570
Extensa 600 Series
Extensa 600
Extensa 610
Extensa 616
Extensa 620
Extensa 690
Extensa 700 Series
Extensa 700
Extensa 710
Extensa 711
Extensa 712
Extensa 900 Series
Extensa 900
Ferrari 1000 Series
Ferrari 1000
Ferrari 1100
Ferrari 3000 Series
Ferrari 3000
Ferrari 3200
Ferrari 3400
Ferrari 4000 Series
Ferrari 4000
Ferrari 5000 Series
Ferrari 5000
TravelMate 200 Series
TravelMate 200
TravelMate 210
TravelMate 210T
TravelMate 210TER
TravelMate 212T
TravelMate 212TE
TravelMate 212TXV
TravelMate 213T
TravelMate 213TXV
TravelMate 220
TravelMate 223X
TravelMate 223XC
TravelMate 225X
TravelMate 225XC
TravelMate 225XV-Pro
TravelMate 230
TravelMate 233XC
TravelMate 240
TravelMate 260
TravelMate 270
TravelMate 270xv
TravelMate 280
TravelMate 290
TravelMate 290ATI
TravelMate 290E
TravelMate 292LMi
TravelMate 2000 Series
Travelmate 2300
TravelMate 2301
TravelMate 2302
TravelMate 2303
Travelmate 2310
Travelmate 2350
TravelMate 2352
TravelMate 2353
Travelmate 2400
Travelmate 2410
Travelmate 2420
Travelmate 2430
Travelmate 2440
Travelmate 2450
Travelmate 2460
Travelmate 2470
Travelmate 2480
Travelmate 2490
TravelMate 300 Series
TravelMate 310
TravelMate 320
TravelMate 330
TravelMate 330T
TravelMate 340
TravelMate 340T
TravelMate 341TV
TravelMate 342T
TravelMate 343TV
TravelMate 350
TravelMate 351TEV
TravelMate 360
TravelMate 365
TravelMate 370
TravelMate 380
TravelMate 3000 Series
Travelmate 3000
Travelmate 3010
Travelmate 3020
Travelmate 3030
Travelmate 3040
TravelMate 3200
Travelmate 3210
Travelmate 3220
Travelmate 3230
Travelmate 3240
Travelmate 3250
Travelmate 3260
Travelmate 3270
TravelMate 3273WXMi
Travelmate 3280
Travelmate 3290
Travelmate 3300
TravelMate 3500
Travelmate 3900
TravelMate 400 Series
TravelMate 420
TravelMate 430
TravelMate 4000 Series
Travelmate 4000
TravelMate 4000M
TravelMate 4001
TravelMate 4001LMi
TravelMate 4002
Travelmate 4010
Travelmate 4020
Travelmate 4050
TravelMate 4051
TravelMate 4052
TravelMate 4053
Travelmate 4060
Travelmate 4070
Travelmate 4080
TravelMate 4100
TravelMate 4100-II
TravelMate 4150
Travelmate 4200
TravelMate 4200WLMi
TravelMate 4202
TravelMate 4202WLMi
Travelmate 4210
Travelmate 4220
Travelmate 4230
Travelmate 4260
Travelmate 4270
Travelmate 4280
TravelMate 4310
Travelmate 4320
TravelMate 4400
Travelmate 4500
TravelMate 4520
Travelmate 4600
TravelMate 4600-II
Travelmate 4650
Travelmate 4670
Travelmate 4720
TravelMate 500 Series
TravelMate 505
TravelMate 506
TravelMate 506DX
TravelMate 507
TravelMate 508
TravelMate 510
TravelMate 514TVX
TravelMate 520
TravelMate 520iT
TravelMate 521
TravelMate 521T
TravelMate 521TE
TravelMate 521TEV
TravelMate 521TXV
TravelMate 522
TravelMate 524
TravelMate 524TE
TravelMate 524TXV
TravelMate 525
TravelMate 525TX
TravelMate 525TXV
TravelMate 527
TravelMate 527TXV
TravelMate 529
TravelMate 529ATXV
TravelMate 529TXV
TravelMate 530
TravelMate 550
TravelMate 5000 Series
Travelmate 5100
Travelmate 5110
TravelMate 5210
TravelMate 5220
TravelMate 5310
TravelMate 5320
TravelMate 5400M
TravelMate 5510
Travelmate 5520
Travelmate 5600
TravelMate 5610
TravelMate 5620
TravelMate 5672WLMi
Travelmate 5710
Travelmate 5720
TravelMate 600 Series
TravelMate 600
TravelMate 610
TravelMate 620
TravelMate 630
TravelMate 650
TravelMate 660
TravelMate 662LVi
TravelMate 6000 Series
TravelMate 6000
TravelMate 6231
Travelmate 6291
Travelmate 6292
Travelmate 6410
Travelmate 6460
TravelMate 6492
Travelmate 6500
TravelMate 6592
TravelMate 700 Series
TravelMate 710
TravelMate 720
TravelMate 730
TravelMate 740
TravelMate 7000 Series
TravelMate 7320
TravelMate 7520
TravelMate 7720
TravelMate 800 Series
TravelMate 800
TravelMate 8000 Series
TravelMate 8000
Travelmate 8100
TravelMate 8100A
Travelmate 8200
TravelMate 8204
Travelmate 8210
TravelMate C100 Series
Travelmate C100
TravelMate C110
TravelMate C200 Series
Travelmate C200
TravelMate C204TMi
Travelmate C210
TravelMate C300 Series
TravelMate C300
TravelMate C300XCi
TravelMate C310
TravelMate K-550 Series
Travelmate k-550
Chem usa
ChemBook Series
ChemBook 3470
ChemBook 3830
ChemBook 3830A
ChemBook 4025
Chembook 4027
Compaq
Presario 300 Series
Presario 300
Presario 305
Presario 306
Dell
Inspiron Mini Series
Inspiron 1210
Inspiron 910
Inspiron Mini 10
Inspiron Mini 12
Inspiron mini 9
Detel
CY Series
Cy25
Diablo
Dive Series
Dive dv30
Ergo
RocketBrick Series
RocketBrick CY23
Rocketbrick n30n3
Fosa
30N3 Series
30N3
30N3L
CY Series
CY20
CY23
CY25
CY27
N Series
N340S2
N340s8
Freedom
CY Series
Cy27
Fujitsu siemens
Amilo A Series
Amilo A1650
Amilo A1655G
Amilo A1667EX
Amilo A1667G
Amilo A3667G
Amilo D Series
Amilo D5100
Amilo D5500
Amilo D6100
Amilo D6500
Amilo D7100
Amilo D7500
LifeBook Series
Lifebook 30n3
Gateway
M Series
M275R
M500
M505
Retail Series
Retail 4000
Geo microsystems
Focus Series
Focus 250
Highlander
HL Series
HL-30
Hl-31
Hitachi
Flora Series
Flora 200
Flora 20NV
Flora 270
Flora 270gx
Hyperdata
2500 Series
2500
2700 Series
2700
CY Series
CY23
CY25
CY27
N Series
N38w2
Jewel
Brilliant Series
Brilliant 2750
CY Series
Cy23
Lam systems
LAMTop Series
LAMTop CY23
LAMTop CY25
Lamtop cy27
Mediabook
30N3 Series
30N3
ACY Series
ACY23
e Series
E-751i
Medion
MD Series
Md6179
Micro express
CY25 Series
CY25-C
CY25-V
NP Series
Np 4333
Micro flex tech
FlexNote Series
FlexNote 30N
FlexNote 30N3
FlrxNote CY23
FlrxNote CY25
Flrxnote cy27
Micron (mpc)
Transport NX Series
Transport nx
Progen technologies
p Series
P86
Saca technologies
SACANote Series
SACANote CY27

Asendab laadijaid

Acer
177626-001
180676-001
198713-001
222113-001
25.10064.04
25.10064.041
25.10110.171
261867-001
91.41Q28.002
91.41Q28.003
91.42S28.002
91.48R28.003
ac2
adp65db
ADP-65DB
ADT-W61
AP.06501.005
AP.06503.003
AP.06503.006
AP.T2101.001
AP.T3503.001
HAP.0060.001
LC.ADT01.003
PA-1500-02
PA-1600-02
SADP-65KB D
SDAP-65KB

Sulle võib meeldida ka…